14 років успіху!
14 РОКІВ УСПІХУ

14 років назад Група Компаній "Автомир" тільки почала свій розвиток.


Невеличкі автосалони та перші автосервіси переросли в ідею створити щось дійсно значуще. Сотні працівників, незліченна кількість автомобілів та спільна робота для покращення сервісу.


14 років розвитку та 14 років ідеї створити справжнє автомобільне містечко. Нам це вдалось, але попереду ще більше роботи, адже немає межі бездоганості!

1

Реєстрація першої компанії

2006р.

Компанія «Автомир Вінниця» отримує статус офіційного дилера Mitsubishi Motors в Вінницькій області та забезпечує усестороннє обслуговування автовласників та любителів бренду Mitsubishi.

2

Дилерські центри Kia та Ford

2007р.

Підписано контракт і отримання статусу офіційного дилера Кіа та Ford. Запуск роботи дилерських центрів та перші продажі комерційних автомобілів.

3

Розширення портфелю брендів

2008р

Отримання ексклюзивного статусу дилера автомобілів, мотоциклів, водо моторної та силової техніки Honda у місті Вінниця та Вінницькій області.

4

Автомир Колор Центр

2009р.

Відкриття і офіційний запуск в роботу малярно-рихтувального комплексу, що оснащений професійним обладнанням і розширеною палітрою автомобільних фарб.

5

Дилерський центр Nissan

Підписано дилерський договір та запущено роботу офіційного дилера бренду Nissan у Вінницькій області.

6

Відкриття салону Citroen

2012р.

Компанія «ТД Автоцентр Поділля» стає офіційним дилером та авторизованим сервісним центром бренду Citroen.

7

Доступна садова техніка

2013р.

Отримання статусу офіційного дистриб’ютора продукції STIHL та VIKING у Вінниці. Фірмовий магазин «СадЦентр» надає послуги як у сфері продажу так і у сфері сервісу та ремонту садової техніки.

8

Hyundai Центр Вінниця

2014р.

Відкриття дилерського центру і авторизованого сервісної станції бренду Hyundai. З тих пір мешканцям міста Вінниці та Вінницької області мають змогу ближче познайомитися з автомобілями даного бренду.

9

Концептуальний дилерський центр Nissan

2015р.

Відкриття сучасного дилерського центру, що надає широкий спектр послуг з продажу, обслуговування автомобілів Nissan та забезпечення оригінальними аксесуарами.

10

Участь у КІА Драйв Тур

2015р.

Наша компанія прийняла естафету, взявши участь у Всеукраїнському випробуванні автомобілів КІа в рамках глобальної ініціативи корпорації Kia Motors.

11

Перший ювілей

2016р.

Грандіозне святкування 10-ти річчя Групи Компаній «Автомир» з виступом гурту ONUKA та безлічі тематичних зон розваг для дорослих і дітей.

12

концептуальний дилерський центр Ford

2016

Відкриття сучасного і концептуального дилерського центру Ford. Компанія «Автовінн» стає ексклюзивним представником «Winner» у Вінницькій області.

13

Підкорення Говерли

2016

Work hard – party hard! З таким дивізом ми підкорювали одну з найгарніших перлин наших Карпат – гору Говерлу. Гарна компанія і свіже повітря!

14

Пофутболимо разом?

2016

Підтримка збірної школи с. Вінницькі хутори по футболу. Ми долучились до гарної справи – підтримати спортивні ініціативи молоді. Багато адреналіну і гарні новенькі спортивні форми для дівчачої та хлопчачої збірної по футболу

15

Nokian Tyres, Vianor та програма лояльності «Автомир»

2016

Заключення договору партнерства та включення у всесвітню мережу шинних центрів Vianor, що заснована компанією Nokian Tyres. Розроблення і впровадження власної програми лояльності, що дає можливість економити на послугах сервісного обслуговування

16

Партнерство з ELIT Україна

2017р

Компанії «Медікор», «Автовінн» та «Автомир Вінниця» підписують договір партнерства з компанією ELIT Україна, таким чином стаючи учасниками Всеукраїнськї мережі ELIT Partner.

17

Дилерство Fiat

2017р

Компанія «Медікор» стає офіційним дилером бренду Fiat та Fiat Professional у Вінницькій області. Започаткування роботи відділу корпоративних продаж

18

Закрутка по – Вінницьки. Соточка

2017р

Беремо активну участь у Вінницьких покатушках)

19

Майстер Дакару

2017р

Наші менеджери взяли участь у Всеукраїнському позашляховому off-road турі світової зірки ралі Хіроші Масуока та здійснили показові заїзди на спеціально підготованій екстремальній трасі на Mitsubishi Pajero Sport.

20

Автомир ЕLECTRO

2018р

Започаткування відділу роботи з електрокарами. Входження в Всеукраїнську мережу станцій підзарядки AutoEnterprise

21

Благодійний забіг

2018р

Меценатська участь наших компаній у благодійному забігу «Чужих дітей не буває», що організований Громадською спілкою «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО», та мало на меті організацію відпочинку для дітей з Луганської та Донецької областей у Всеукраїнським об’єднанням у таборі «Подільський Артек»

22

Відділ Trade – In

2018р

Розроблення і впровадження основних принципів роботи даного відділу, що дає змогу реалізувати автомобілі з пробігом, при цьому кожне авто проходить комплексну перевірку на наших сервісних центрах і має підтверджену історію обслуговування

23

Сертифікація KYB Service

2018р

Авторизована сервісна станція «Медікор» проходить сертифікацію і стає представником одного з найбільших світових виробників оригінальних автомобільних амортизаторів

24

Концептуальний центру Mazda

2018р

Компанія «Автомир М» стає ексклюзивним дилером, таким чином стає центром продажу, обслуговування та дистриб’ютором оригінальних запчастин та аксесуарів для автомобілів бренду Mazda

25

Подільський зоопарк

2018р

Компанія приймає участь у суспільному житті міста Вінниці та виступила спонсором у будівництві просторого вольєра для сурикатів та офіційне відкриття до Дня захисту дітей

26

Французька весна

2019р.

Отримання контракту від компанії «Пежо Сітроен Україна» на дилерство Peugeot та введення в портфель компаній нового автомобільного бренду

27

Концептуальний центр Hyundai

2019р.

Започаткування будівництва нового ЗS центру, що буде відповідати високим Стандартам Hyundai Motor Company та буде здійснювати продаж і обслуговування електромобілів

28

Перший бізнес-форум

2019р.

Спільно з польським партнером "MetalERG" та страховою компанією "Універсальна" успішно провели перший бізнес-форум "AВТОМИР FOR BUSINESS".

29

Обласний чемпіонат зі скелелазіння

2020р.

Благодійна участь у обласному змаганні у вигляді солодких подарунків)

30

Кафедра "Автомобілі та транспортний менеджмент" ВНТУ

2020р.

Участь у облаштуванні профільної аудиторії для студентів Вінницького натіонального технічного університету

31

Участь у програмі боротьбі з поришенням захворюваності на COVID-19

2020р.

У такий період ми здійснювали безкоштовне сервісне обслуговування і ремонт автомобілів швидкої медичної допомоги

32

Виїздні івенти

2020р.

Продовжуємо гарну традицію активних виїздів та проведення спільних заходів з нашими партнерами

33

Стратегічні рішення

2020р.

Прийнято рішення стратегічної розбудови автомобільного містечка з широкою і функціональною інфраструктурою для продажу та обслуговування автомобілів

І це все ми досягли разом!
Дякуємо кожному працівнику за наснагу та професійність, дякуємо кожному партнеру за довіру, дякуємо друзям за підтримку!
Далі - ще більше!
Лише разом до перемог!