дитяча сурдолог
Дитячий сурдолог проводить діагностику і лікування порушень слуху у дітей починаючи з грудного віку. Якщо ви помітили, що дитина погано чує, не відкладайте візит до лікаря. У клініці ведуть прийом кваліфіковані фахівці, які допоможуть в рішенні проблем вашого малюка.

Коли варто звернутися до сурдологу?
Особливість розвитку дитячого слухового апарату така, що впродовж першого року життя він тільки формується, тому виявити приглухуватість і інші порушення складно.
При цьому батькам варто знати наступне:
- в перші 4 тижні життя дитина гостро реагує на гучні звуки і навіть може лякатися їх;
- в місячному віці малюк повертає голівку на голоси батьків;
- у віці 4 місяців дитина повинна добре визначати джерело звуку і обертатися у бік музичної іграшки або батьківського голосу. Чим старше стає малюк, тим швидше він це робитиме;
- до 9 місяців дитина не лише добре розрізняє звуки, але і озирається в - до 9 місяців дитина не лише добре розрізняє звуки, але і озирається у пошуках їх джерела, лепече;
- в рік малюк повинен виділяти в потоці розмови дорослого своє ім'я і інші прості слова.

Якщо ви сумніваєтеся, що розвиток слуху у дитини відповідає нормам, обов'язково звернетеся до дитячого сурдологу клініки. Чим раніше ви це зробите, тим ефективніше буде корекція виявлених порушень.
Симптоми
Ознаками приглухуватості у дітей можуть бути прохання дитини зробити поголосніше телевізор, часті перепитування, розуміння мови тільки у тому випадку, якщо він бачить ваше обличчя.
Ще один привід звернення до сурдологу - спадкове або природжене порушення слуху у батьків і близьких родичів.
Лікування порушень слуху у дітей
Перелік захворювань, які супроводжуються або можуть викликати порушення слуху, великий. Це нейросенсорна приглухуватість, гостра глухота, адгезивний і ексудативний отити, наслідки травм, знаходження чужорідного тіла і так далі. Врач-сурдолог нашої клініки підбере тип лікування залежно від результатів обстеження і поставленого діагнозу.
Кислощук Тетяна Анатоліївна
Спеціалізація – ЛОР-сурдолог
Кислощук Тетяна Анатоліївна
Спеціалізація ЛОР-сурдолог
Консультація лікаря Кислощук Тетяни Анатоліївни
дитячий ЛОР-сурдолог