узд
Ультразвукове дослідження (УЗИ) - діагностика, грунтована на особливостях проходження крізь тканини ультразвукових хвиль. Цей метод безпечний, не викликає болю або дискомфорту і підходить для пацієнтів будь-якого віку, починаючи з перших днів життя.

Переваги УЗИ
Висока популярність ультразвуку для діагностики різних захворювань у дітей і дорослих обумовлено його перевагами перед іншими методами візуалізації внутрішніх структур :
  • безболісність: методика не вимагає знеболення навіть у дуже маленьких дітей;
  • безпека: дослідження не супроводжується опроміненням або іншим негативним впливом на організм;
  • мінімальна кількість протипоказань;
  • можливість отримати максимум інформації в режимі реального часу, у тому числі оцінити якість кровотоку;
  • можливість повторювати діагностику так часто, як цього вимагає клінічна ситуація.
Переваги ультразвукового дослідження
Лікарі
Діагностика проводиться досвідченими лікарями. Деякі з них, що спеціалізуються на УЗИ, мають ступінь кандидата медичних наук, інші - вищу кваліфікаційну категорію.
Апарати
Апаратура
Ми використовуємо сучасні апарати, що є багатофункціональні, універсальні і мають високу роздільну здатність, що дозволяє їх використати для діагностики багатьох захворювань.
Дитяча діагностика
Багатофункціональність, безболісність і нешкідливість УЗИ дозволяють нам використати його в педіатричній практиці. На відміну від багатьох інших методик, тут немає необхідності у введенні дитини в наркоз. Це не лише зручно, але і безпечно. Ультразвукова діагностика в нашій клініці проводиться не лише для маленьких дітей, але і для новонароджених. Більше того, ми використовуємо її навіть відносно плоду в ході обстежень жінок на різних термінах вагітності.
Швидкість проведення
Наша апаратура оснащена цілим комплексом програм, які працюють в автоматичному режимі і здійснюють усі необхідні виміри. Завдяки цьому ми не лише отримуємо зображення високої якості, але і істотно скорочуємо час проведення УЗИ. Усі отримані дані в роздрукованому виді або на цифровому носії з відповідним висновком відразу ж видаються пацієнтові.
Подальше лікування
При виявленні відхилень на УЗИ ми направляємо пацієнта до суміжних фахівців нашої клініки. Вони дадуть рекомендації і призначать лікування.
Ультразвукова діагностика
швидко і безболісно